MAKA-Interieur auch bei Ihnen Zuhause!

Návrhy interiérov domov, bytov a komerčných priestorov. Tvoríme miesta, ktoré budete milovať!

MAKA INTERIOR

„The best rooms have something to say about the people who live in them.“ David Hicks

MAKA INTERIOR

Chcete aj vy interiér ušitý na mieru vášmu vkusu a potrebám?

Našim cieľom je vytvoriť moderný a pritom nadčasový interiér, ktorý je zároveň funkčný a spĺňa vaše požiadavky. Návrh interiéru vieme prispôsobiť vášmu rozpočtu.

O NÁS

MAKA interior studio

MAKA interior studio je mladé dizajnové štúdio so sídlom v Piešťanoch. Pôsobí na celom Slovensku a na území Rakúska (prevažne oblasť Viedeň, Burgenlandsko, Dolné Rakúsko). Štúdio rieši komplexne návrhy interiérov domov, bytov a komerčných priestorov, ale aj jednotlivých miestností…

Prečo riešiť interiér s dizajnérom?

Kreatívne nápady a riešenia

Vypracujeme rôzne varianty riešenia vášho interiéru. Spoločne nájdeme takú, ktorá najviac vyhovuje vašim predstavám a potrebám. Urobíme z priestoru miesto, ktoré bude presne podľa vašich predstáv.

Celkový vzhľad

Pomôžeme vám vybrať farby, materiály, jednotlivé kusy nábytku aj dekorácie tak, aby spoločne vytvárali jeden harmonický celok. Predídete realizácii na vlastnú päsť bez jasného plánu, ktorý ovplyvní celkový dojem.

Funkčnosť

Cieľom je, aby interiér nebol iba trendový, ale spĺňal funkčné aj ergonomické požiadavky a bol detailne premyslený. Práve dizajnér môže do vášho interiéru priniesť riešenia, ktoré by vám možno nikdy nenapadli.

Čas

V dnešnej dobe je čas drahocenná veličina a všetci ho máme málo. Ušetríme vám čas, ktorý by ste strávili vyhľadávaním riešení pre váš interiér. Poradíme vám aj dodávateľov a vy tak v obchodoch nemusíte stráviť toľko času.

Kontakt s vami

Na stretnutiach kladieme dôraz na to, aby sme vás čo najviac spoznali a zistili, aké máte očakávania, štýl, vkus, zázemie a čo od svojho nového interiéru očakávate. Aby interiér bol na mieru pre vás.

Peniaze

Ušetríme vám peniaze vyhodené za nepremyslené riešenia, ktoré v budúcnosti vyžadujú ďalšie investície. Interiér na mieru nemusí byť nákladný. Návrh prispôsobíme vášmu rozpočtu.

MAKA INTERIOR
REFERENCIE

Čo o nás hovoria klienti

MAKA nám poskytla veľmi profesionálne služby. Zastrešil celý proces od úvodnej návštevy domu, merania, zisťovania, čo sa nám páči a ponúk rôznych riešení, ktoré by sa nám mohli páčiť. Mali sme následné stretnutia, kde sme doladili všetky detaily a sme veľmi spokojní s interiérovým dizajnom, ktorý nám MAKA vytvorila. Dokončili sme kuchyňu a teraz pracujeme na tom, aby sme urobili zvyšok. Všetky rady, ktoré sme dostali, boli na mieste a ona plne pochopila, čo chceme. Skvelá profesionálna komunikácia a ochota viackrát sa stretnúť aj v obchodoch, aby sme spolu prešli možné možnosti tapiet/dekorácií. MAKA plne odporúčame, ak si chcete užiť cestu skrášľovaním interiéru!
Michal
Veľká spokojnosť: návrh interiéru presne podla mojich predstáv. Veľmi oceňujem dodržanie termínu dodania, vrátane zoznamu doplnkov.
Anna
Skvelý, profesionálny prístup. Všetko, čo sme potrebovali sme dokázali rýchlo vykomunikovať. Naše predstavy sa vďaka MAKA stali realitou. Ďakujeme 🙂
Barbora
Maximálna spokojnosť. S návrhom sme boli nadmieru spokojní, veľmi dobre prepracovaný, komunikácia výnikajúca. Určite ak by ste hľadali v budúcnosti pomoc pri návrhu interiéru odporúčam všetkými 10-timi. 🙂
Katarína

Sledujte nás na sociálnych sieťach (SK)

Sledujte nás na sociálnych sieťach (DE)